В Україні розробили сайт для дітей про правила мінної безпеки

Для освітян і школярів з’явився новий сайт, де в ігровій формі подана інформація про правила поводження з вибухонебезпечними предметами.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) і організація UNICEF Ukraine розробили сайт Bezpeka.info, на якому зібрали корисні матеріали про правила мінної безпеки.

Про це інформує пресслужба ДСНС.

На сайті зібрано корисні матеріали про правила мінної безпеки. В ігровій формі діти швидко запам’ятають важливу інформацію, яка може врятувати їхнє життя, — наголошують рятувальники.

Окремо у ДСНС зауважують, що сайт розроблено як для дорослих, так і для дітей. У ньому є чотири блоки: для дорослих, підлітків, дітей молодшого віку та вчителів.

Україна — одна з найзамінованіших країн у світі. Тому надважливо навчити дітей, як поводитися з вибухонебезпечними предметами. Кличте дітей і навчайтесь разом! — зазначають у ДСНС.

Фотоматеріали: ДСНС

Як відомо, поки в багатьох частинах України точаться запеклі бої, російська армія закладає нові міни біля житлових будинків, лікарень, шкіл і вздовж доріг. Через це цивільне населення опиняється в пастці та не зможе втекти з районів, які страждають від бойових дій внаслідок російської агресії.

Всеосвіта підготувала для освітян методичні рекомендації щодо проведення виховних бесід із учнями загальноосвітніх навчальних закладів і відкритих уроків із питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *