ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Вас пам’ятати будемо завжди,

Із вами будемо боротись за країну.

За ту країну, де нема брехні й війни,

За нашу й вашу мирну Україну…

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав, свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

Цього дня в закладі відбулись тематичні виховні години та години спілкування.

Вчитель історії, Павлюченко Тетяна Михайлівна, провела виховний захід для вихованців старшої ланки на тему: «Наш дух не зламати, свободу не вбити». Діти пригадали події, які відбувалися в країні і на Майдані Незалежності у 2013-2014 роках, розширили знання про революцію Гідності та Свободи, підвищили розуміння єдності і цілісності України. В ході заходу вихованці співали гімн України, вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих героїв, читали тематичні вірші та виготовили поробки Ангел “Тепер вони тримають небеса”.

День пройшов в атмосфері патріотизму та болю за тими, хто не вагаючись, ціною власного життя заплатив за право жити у вільній, демократичній, правовій державі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *