Специфічно вдягаються та влаштовують масові бійки: Україною шириться субкультура ПВК “Редан” із РФ

Шановні батьки! Ви напевне вже чули інформацію про новий рух, який почали активно поширювати в медіа та соцмережах після масового затримання підлітків у ТРЦ великих міст росії. Причиною арештів стали масові бійки, які влаштували представники нової молодіжної субкультутри.

Учасники називають себе “павуками”, зображення яких з цифрою 4 носять на одязі. Підлітки вважають себе “неформалами”, при цьому стверджують, що не мають стосунку до військових формувань, а назвалися “по приколу”.

Появу субкультури пов’язують з аніме-серіалом “Hunter x Hunter”, у якому є бандитське угрупування під назвою “Геней Рьодан”, символами якого були павук і цифра 4.

Скільки саме таких субкультур в Україні, невідомо. Гуртуються вони за допомогою соціальних мереж, де закликають “мститися за кожного неформала”. Зібрання підлітків, крім Харкова, помітили у Черкасах, Львові, Івано-Франківську, а також в м.Суми. Підлітки, які ідейно протистоять цим групуванням, теж збираються разом, щоб влаштувати бійку.

Тому, якщо ви побачили якісь зміни в поведінці ваших дітей, зміні одягу, невідомі контакти мобільних телефонів – не залишайте це поза увагою!!! Ми повинні захистити наших дітей від ворожих проявів підозрілих культур та пояснити дітям, що провокування конфліктів і масових бійок між підлітками — це мета організаторів зібрань. У країні, яка переживає найжорстокішу війну в новітній історії, зіткнення у тилу між молоддю працюють на ворога та відчуття нестабільності серед громадян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *