Шевченкіада 2024

З метою відзначення 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка в КЗСОР – Штепівський навчально-реабілітаційний центр в період з 04.03.2024-10.03.2024 заплановані та проводяться заходи

#Шевченківський_тиждень_2024 – день перший

Шевченківський тиждень в закладі розпочався з інформаційної хвилинки “Незабутній Шевченко”.

З нагоди відзначення 210-річчя від дня народження світоча української культури, геніального поета, художника, мислителя – Тараса Григоровича Шевченка в закладі проведено Шевченківські читання серед учнів закладу «Ми – з Кобзаревого роду!».

https://www.facebook.com/100011560989257/videos/371086005750972?idorvanity=213252452700434

#Шевченківський_тиждень_2024 – день другий

Конкурс творчих робіт “Шевченкове слово у віках не старіє”

#Шевченківський_тиждень_2024 – день третій

Зорепадом летять роки у минуле, у віки… Але щороку приходить до нас весна, а з нею – Шевченківські свята.

Показати значимість постаті Кобзаря для всього людства, вшанувати пам’ять цією людини було метою класної години “Тарас Шевченко живе і промовляє”

#Шевченківський_тиждень_2024 – день четвертий

Акція “Читаємо Кобзаря разом”.

Молодші школярі з цікавістю поринули в ілюстрований світ поезії Тараса Шевченка під час проведення акціх “Читаємо Кобзаря разом”

#Шевченківський_тиждень_2024 – день п’ятий

Через усю творчість Тараса Григоровича червоною ниткою пролягла любов до України та її багатостраждального народу. Та однією з центральних тем його поетичних і художніх творів є тема трагічної долі жінки — сестри, матері — у тогочасному суспільстві.

Жінка з дитиною на руках завжди була для Шевченка уособленням мадонни, світлим і щирим образом, символом чистоти й святості:

Нічого кращого немає,

Як тая мати молодая

З своїм дитяточком малим.

Невмирущі Шевченкові рядки: “І на оновленій землі Врага не буде супостата, А буде син, і буде мати, І будуть люде на землі” стали своєрідним символом віри для багатьох поколінь справжніх, щирих українців. І дай Боже, щоб вони стали дійсно пророчими.

Найктивніші читачі шкільної бібліотеки презентують улюблені твори Тараса Шевченка на книжково-ілюстративній виставці “Непереможна українська жінка в творчості Т.Г. Шевченка”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *